button

O NAS

STUDiO’Vi sięga swoją historią do roku 1991 kiedy to  powstała agencja reklamowa o nazwie VISION. Na każdym etapie swojego rozwoju Studio Vi było i jest firmą autorską co ma swój konkretny wymiar w tym, że każde wydawnictwo, każda kampania promocyjna są opracowywane indywidualnie, przy uwzględnieniu oczekiwań i specyfiki kontrahenta.

Dla profesjonalnego spełniania oczekiwań renomowanych kontrahentów STUDiA’Vi oraz wymogów czasu - do procesu tworzenia przedsięwzięć promocyjnych zapraszani są językoznawcy, technolodzy poligrafii oraz psycholog reklamy.

Specjalizujemy się w pełnej realizacji wydawnictw promocyjnych i reklamowych począwszy od koncepcji, poprzez fotografię, projekt graficzny aż po druk pod nadzorem autorskim.  Organizujemy terminową dostawę zamówionych materiałów pod wskazany adres.

Szczególną i docenioną rolę, w naszych twórczych działaniach na arenie polskiej oraz międzynarodowej, odgrywają autorskie kalendarze: plakatowe, wieloplanszowe, trójdzielne, i inne. Dużą satysfakcję sprawia nam realizacja konsekwentnych linii plastycznych – visuali - dla nowych przedsięwzięć promocyjnych.

Zabytki Grafika & Design Wydawnictwa
Kontakt Studio-Vi Referencje