button

ZESPÓŁ TWÓRCÓW i FACHOWCÓW

SZEF - FOTOGRAFIK

Tomasz Sobecki jest fotografikiem o bogatym dorobku artystycznym - WWW.TOMASZ-SOBECKI.PL Fotografie art. fot. Tomasza Sobeckiego były prezentowane w wielu krajach świata - od Japonii po Wenezuelę.

W konsekwencji, mocną stroną STUDiA'Vi jest fotografia, zarówno wydawnicza jak i wielkoformatowa. W czasie wielu lat funkcjonowania firmy współpracowali z nami tak wybitni artyści jak Grzegorz Przyborek – autor fotografii do kalendarza plakatowego DRUMET - nagroda EDA'99. Współpracują z nami świetni reporterzy i fotografujący podróżnicy, jak chociażby Zdzisław Preisner czy Zbigniew Borys.

GRAFICY

Grafikami STUDiA'Vi są zarówno artystki jak i artyści z całą różnorodnością projektowania z tego faktu wynikającą. Panie – projektantki, np. Joanna Chołaścińska czy Joanna Zając wnoszą wiele uroku swoim stylem projektowania. Panowie są znakomitymi fachowcami o bogatym dorobku zawodowym jak Marek Głowacki czy Jacek Nawrocki, niektórzy z tytułami naukowymi jak dr hab. Piotr Karczewski - autor nagrodzonego w konkursie NOWOŚCI'09 kalendarza zrealizowanego dla Sanofi-Aventis. Nie zapominamy o młodych twórcach, którzy nabierają w STUDiO’Vi doświadczenia, a obdarowują nas powiewem świeżości. Na praktyki wakacyjne i staże zawodowe zapraszamy wyróżniających się studentów sztuk pięknych, którzy często współpracują z nami w późniejszych latach – Edyta Flejszer, Agnieszka Pituła, Anna Caban, Magdalena Piotrowska i inni.

PSYCHOLOG ds. REKLAMY

W myśl współczesnych tendencji oraz w celu osiągnięcia pełnego sukcesu w promocji, - STUDiO'Vi zaprosiło do stałej współpracy psychologa ds. reklamy. Służy on radą w podejmowaniu decyzji w zakresie percepcji realizowanych projektów. Jego fachowość wspiera nasze działania zarówno w przedsięwzięciach reklamowych, jak też w budowaniu wizerunku osób, firm i instytucji.

AUTORZY TEKSTÓW

W skład zespołu STUDiA'Vi wchodzą mistrzowie słowa, którzy potrafią stworzyć znakomite hasła reklamowe. Dobre hasło – to skarb!

Współpracują z nami także doświadczeni dziennikarze, którzy są gotowi przygotować fachowy tekst promocyjny na wskazany temat.

KOREKTORZY, REDAKTORZY

Każde wydawnictwo wymaga korekty językowej. STUDiO'Vi posiada własnych korektorów w zakresie języka polskiego jak i native speaker'a - Anglika. Posiadamy kompetentnych fachowców redagujących wydawnictwa medyczne.

OPERATORZY DTP

Według założeń szefa firmy, każdy grafik powinien umieć samodzielnie przygotować wydawnictwo do druku, ponieważ tylko w ten sposób realizuje spójność projektowania z technikami poligraficznymi. Posiadamy oczywiście operatora DTP, który potrafi pomóc grafikom i pracę ich zweryfikować.

TECHNOLODZY - POLIGRAFOWIE

Jak mówią drukarze: to nie ma być projekt do oglądania na monitorze, tylko do druku! Stąd też korzystamy z wiedzy technologów, aby twórczo wykorzystać różne techniki drukarskie i szeroką gamę papierów, wykorzystać w projektowaniu różne rodzaje uszlachetnień.

DRUKARNIE

Mamy wiele zaprzyjaźnionych drukarni zarówno w okolicach Torunia jak i w Warszawie, z którymi współpracujemy od początku istnienia firmy . Realizujemy wszelkie formaty druków oraz szeroką gamę uszlachetnień introligatorskich.

Każdy druk odbywa się pod naszym autorskim nadzorem!

SEKRETARIAT

Możecie być Państwo pewni, że Wasze oczekiwania będą wnikliwie analizowane i to w terminie tego wymagającym. Szczycimy się terminową realizacją zleceń a nawet przypominamy o dochowaniu terminów naszym zleceniodawcom, zdarzało się, że ratowaliśmy ich z opresji.

Praca twórcza trwa bez limitów czasowych – nad terminowością i miłą współpracą czuwamy wszyscy – jednak uważność osób naszego sekretariatu gwarantuje spostrzeżenie i zaopiekowanie się każdym szczegółem dzięki czemu mogą Państwo liczyć na sukces organizacyjny przedsięwzięć z nami realizowanych.
Projekt logo: Fred Szulc

Dyrektor Artystyczny: Tomasz Sobecki

Projekt strony: Stanisław Barysz

Zabytki Grafika & Design Wydawnictwa
Kontakt Studio-Vi Referencje